Automobilio įsigijimui paskolos galite prašyti iš privačių asmenų

paskolos is privaciu asmenuAutomobilio pirkimui šiuo metu galite ieškoti ir paskolos iš privačių asmenų – jie suteikia kreditus, norintiems transportą įsigyti išsimokėtinai. Pabrėžtina, kad dabar Lietuvoje automobilius parduodančios bendrovės siūlo lizingo paslaugas kone kiekvienam mokumo vertinimo nuostatus atitinkančiam pirkėjui, tačiau privačius kreditorius siūloma rinktis dėl to, kad neretai šie automobilių pardavėjai nustato gana aukštas palūkanas. Juk suprantate, kad perkant transportą tiesiai iš salono jums teks mokėti ir palūkanas, jeigu pirkimas bus vykdomas išsimokėtinai. Jūs galite paimti kreditą ir iškart nupirkti automobilį. Kuo tai skiriasi nuo lizingo? Paprasčiausiai, dauguma privačių paskolų teikėjų gali jums pasiūlyti mažesnes palūkanas nei lizingu automobilius parduodantys pardavėjai.

Paskolos iš privačių asmenų transporto pirkimo metu galite prašyti ir su įkeitimu.

Jeigu jūs ketinate skolintis pinigų automobilio įsigijimui, tai turėkite galvoje, kad kai kurie skolintojai gali pareikalauti užstato. Pavyzdžiui, jeigu jūs perkate automobilį iš kažkokio salono, tai tuo metu jūs galite įkeisti tą perkama transportą. Tiesiog pasirašoma tam tikra sutartis. Visa tai panašu į bankų paskolas būstui, kuomet perkamas būstas tampa užstatu. Žinoma, kai kurie paskolų teikėjai galbūt ir neskolins pinigų tokiu būdu – jie norės išankstinio užstato, o tai reiškia, kad jums teks įkeisti kažką kitą, o ne dar neįsigytą automobilį.

Pabrėžtina, kad paskolos iš privačių asmenų automobilio įsigijimui neturėtų prašyti tie, kurie negalės sumokėti įmokų. Trumpai tariant, daugelis kreditorių, kaip ir lizingo bendrovės, vertina kreditingumą, todėl jeigu jūsų pajamos bus per mažos, tai nei lizingo bendrovės, nei salonai, nei kredito teikėjai jums pinigų automobilio įsigijimui neskolins.

Paskolos iš privačių asmenų automobilio įsigijimui turi prašyti tik turintys švarią kredito istoriją.

Reikia žinoti, kad Lietuvoje lizingo ar kredito sutartys nėra sudaromos su tais, kurie vadinami neatsakingais asmenimis. Tai reiškia, kad ankstesnės negrąžintos skolos jums užkirs kelią įsigyti automobilį išsimokėtinai ar naudojantis paskolos galimybe. Nei kreditoriai, nei lizingo bendrovės, ne tiesioginiai transporto pardavėjai nenorės turėti su jumis reikalų, jeigu jūsų kredito istorijoje bus daug prastų įrašų.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.