Automobilio pirkimas tarpininkaujant kreditoriui – kas tai?

paskola automobiliuiNorite įsigyti automobilį, tačiau nežinote ar užteks turimų pinigų? Tokiu atveju, jums derėtų pagalvoti apie skolinimąsi iš greitųjų kreditų bendrovių ar kitų specializuotų kreditorių. Transporto įsigijimo metu jūs galite pasinaudoti tam tikromis paslaugomis, kurios leis tam tikrą automobilį įsigyti išsimokėtinai. Jeigu jūs radote pardavėją, kuris parduoda automobilį, tai nereikėtų krimstis dėl to, jog jis nesutinka parduoti jį išsimokėtinai – greitųjų kreditų bendrovės padės jums išsisukti iš padėties. Transportui įsigyti jūs galite kreiptis į specializuotas bendroves, kurios skolina pinigus būtent automobilių bei kitų transporto priemonių įsigijimui. Jos specializuojasi būtent šioje srityje. Jums reikia susirasti įmonę, kuri skolina pinigus su automobilio įkeitimu.

Paprasčiau šią paslaugą galima apibūdinti taip – klientas susiranda pardavėją, tada kreipiasi į specializuotą bendrovę dėl finansavimo. Bendrovė paruošia specialią sutartį, kurioje nurodoma, jog už automobilį apmoka būtent ji. Automobilio nuosavybė priklauso bendrovei tol, kol jūs negrąžinsite skolos pagal sutartyje nurodomas sąlygas. Jums teks mokėti kiekvieną mėnesį t.y. jums bus nustatytos tam tikros įmokos, o kai jas baigsite mokėti, automobilis teisiškai priklausys jums. Jeigu skolos jūs negrąžinsite, tai pagal sutartyje nurodomas sąlygas, įsigytas transportas pereis bendrovės globon. Tai yra gana patogi paslauga, kuri leidžia transportą įsigyti iš tų pardavėjų, kurie nesiūlo lizingo paslaugos. Tokia speciali paskola internetu suteikiama labai greitai.

Žinoma, jeigu jūs nenorite jokių tarpininkų, tai turite žinoti, kad internetu greitieji kreditai be užstato taipogi yra suteikiami, tačiau tokiose įmonėse palūkanos būna gerokai didesnės. Jūs galite skolintis ir su transporto įkeitimu – perkant automobilį, tiesiog sudarote atskirą įkeitimo sutartį. Panašiai kaip yra hipotekos sutartis – negrąžinus skolos, kreditorius paprasčiau perims automobilį, nereikės jokių teismų.

Didžiausias privalumas yra tas, jog viską galima apiforminti internetu. Jeigu jums reikalingas finansavimas transporto įsigijimui, tai jums nebus būtina vykti kažkur ir skolintis pinigų – jūs juos gauti galėsite internetu. Tokios skolinimosi procedūros neapsieina ir be klientų mokumo patikrinimo, tad turėkite galvoje, kad šia lizingo paslauga pasinaudoti gali tikrai ne visi žmonės.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.