Automobilių nuoma šventėms – vienas dažniausių klientų poreikių

Automobilis mūsų namuose seniai nebėra retenybė. Su „ratais“ patogu vykti ir į darbą, ir į kaimą. Be šios transporto priemonės neįsivaizduojama ir dauguma švenčių, tiesa, neretai iškyla problemų…ieškant vairuotojo. Kaip žinia, transporto priemonės valdymas reikalauja laikytis tam tikrų taisyklių, gerokai prasilenkiančių su šventinėmis nuotaikomis. Transrenta.lt atstovai teigia, jog tai – dažna, tačiau tikrai ne vienintelė priežastis, dėl kurios klientams reikalinga automobilių nuoma šventėms.

Kodėl nuosavas automobilis – ne visada tinkamas variantas šventėms?

  • Jei reikia transporto priemonės didesnei kompanijai pervežti, standartinis lengvasis automobilis tiesiog negali išpildyti šio poreikio fiziškai.

  • Ypatingų progų paminėjimas dažnai neatsiejamas nuo išskirtinės transporto priemonės, nesvarbu, tai būtų prabangus limuzinas ar žaismingai puoštas automobilis.

  • Natūralu, jog į šventę dažniausiai susirenkama linksmintis, tad būtų neteisinga vieną iš švenčių dalyvių „pasmerkti“ vairuotojo darbui, įpareigojančiam laikytis „sausojo“ įstatymo bei sukoncentruoti dėmesį (jokia švente nekvepia, ar ne?).

  • Kai kuriais atvejais automobilis tampa ne elementaria susisiekimo priemone, tačiau pačiu šventės centru. Vienas iš galimų (ir, beje, labai populiarių) mergvakario scenarijų – šėlionės mikroautobuse, kuriame šventės dalyvės, nebijodamos pašalinių akių, gali visiškai atsipalaiduoti. Tokiu atveju automobilių nuoma neįsivaizduojama be atsakingo, supratingo ir padėti pasiruošusio vairuotojo.

Transporto priemonių nuoma aktuali tiek asmeninių (jubiliejai, mergvakariai ir bernvakariai, vestuvės ir kita), tiek ir darbo švenčių metu. Priklausomai nuo kliento poreikių, keliami skirtingi reikalavimai: vieni pageidauja prabangių, kiti – kuo talpesnių automobilių. Kaip minėta, kartu su automobilio nuoma, gali būti suteikiama ir vairuotojo paslauga, kuri, natūralu, kainuoja papildomai, tačiau suteikia daug privalumų. Visgi tais atvejais, kai minėtos paslaugos poreikio nėra ir automobilį nusprendžiama valdyti savarankiškai, derėtų atkreipti dėmesį į kelis svarbius dalykus.

  • Išsinuomotą transporto priemonę būtina grąžinti sutartyje nurodytu laiku.

  • Dažniausiai automobilį gali valdyti tik sutartyje įvardintas asmuo ar asmenys, kitu atveju būtų pažeidžiamos nuomos taisyklės.

  • Automobilis į nuomos bendrovę turi būti grąžintas tokios būklės, koks ir buvo paimtas – be pažeidimų ir tvarkingas (išpildyti šį aspektą, kalbant apie automobilio nuomą šventėms, ne visada būna lengva).

Jei, kalbant apie vieną ar kitą šventę, automobilis atlieka svarbų vaidmenį, pastarojo pasirinkimui derėtų skirti pakankamai laiko.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.