Keleivių pervežimas: ką reikia žinoti kelionių organizatoriams?

keleiviu pervezimasIš anksto suplanuoti kelionę į kitas šalis ar Lietuvos ribose yra labai paprasta – užtenka kreiptis į transporto nuomos paslaugas siūlančias įmones ir iškart galima rasti puikių pasiūlymų. Dabar daugelis įmonių siūlo modernius ir itin erdvius autobusus, kurie skirti ilgoms kelionėms su didžiulius žmonių būriu. Tad, jeigu galvojate vykti į kažkokią pažintinę kelionę su didelių žmonių skaičiumi, tuomet būtų laikas pasidomėti kaip vyksta autobusų nuomos paslaugų užsakymo procesas. Jis nėra labai sudėtingas. Svarbiausia yra pasiruošti visą reikalingą informaciją, kuri padėtų įmonėms lengviau suprasti ko jums reikia.

Keleivių pervežimas iš vienos vietos į kitą kainuoja skirtingai kiekvienam klientui. Tai reiškia, kad kiekvienas kelionės organizatorius gali tikėtis skirtingos paslaugų kainos. Taip yra dėl to, kad kiekviena kelionė pasižymi skirtingu maršrutu, keliauja skirtingas žmonių skaičius ir aišku – pasirenkamas skirtingas transportas. Jeigu keliausite su labai daug žmonių, tuomet jums reikės erdvaus autobuso. Įmonės siūlo tiek įprastus, tiek ir dviaukščius autobusus, kurie gali talpinti dar daugiau žmonių. Būtent dviaukščių autobusų nuomos kaina ir didesnė nei įprastų autobusų.

Taipogi verta žinoti, kad organizatoriams kaina mažėtų tuo atveju, jeigu su įmonėms būtų sudaroma partnerystės sutartis. Tai reiškia, kad nuolatos organizuojantys keliones gali tikėtis mažesnių paslaugų kainų, jeigu transportas būtų išsinuomojamas reguliariai. Tačiau jeigu tai yra kažkokia vienkartinė kelionė, kurią tenka organizuoti jums, kaina bus nustatoma atsižvelgus į aukščiau minėtus kriterijus.

Kelionės trukmės yra labai svarbu kriterijus, kuriuo remiamasi nustatant galutinę nuomos kainą. Savaime aišku, kad ilgiau keliaujančios žmonių grupės turės mokėti didesnę autobuso nuomos kainą. Jeigu jūsų kelionė truks vos porą valandų, tuomet suprantama, kad kaina bus mažesnė. Ypatingą dėmesį reikia skirti ir maršrutui. Mat, jeigu keliaujama į užsienį, teks mokėti žymiai daugiau. Tai labiausiai liečia ne vieną parą trunkančias keliones.

Kaip bebūtų keleivių pervežimas, pats autobusas irgi gali būti vienas iš kriterijų,  nustatant nuomos kainą. jeigu pasirenkamas modernus transportas, kuriame yra visi patogumai, tuomet aišku, kad kaina bus didesnė nei renkantis tradicinius autobusu, kuriuos yra tik sėdimo vietos ir tiek.

Straipsniai

Vienas komentaras

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.