Kokiais atvejais praverčia automobilių nuoma?

Esate girdėję apie vis populiarėjančią paslaugą – automobilių nuomą, tačiau niekaip nesuprantate, kam nuomotis automobilį, jei Lietuvoje kiekvienam gyventojui ir taip tenka po daugiau negu automobilį? Tad kam sukurta paslauga – automobilių nuoma Kaune ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste?

Šeimos šventės

Vestuvės – tai prabanga, grožiu ir nepriekaištingu stilingumu alsuojanti šventė, todėl daugelis į civilinės metrikacijos skyrių ar bažnyčią vyksta ne savais senais ir ne itin proginiais automobiliais, bet renkasi automobilių nuomą, kartais – ir su vairuotoju. Dažniausia šiandien pasirenkami keli prabangūs nauji „Mercedes“ ar „BMW“ markių automobiliai. Rečiau sužadėtiniai renkasi mikroautobusus ar limuzinus, kurie itin populiarūs buvo prieš dešimtmetį, o šiandien savo populiarumą vis labiau praranda. Itin populiarėja ir daugelio dėmesį prikausto senovinių automobilių nuoma, kai į šventę atvykstama antikvariniais automobiliais, kurių gatvėje jau seniai nebeįmanoma sutikti.

Kelionės į užsienį

Daugelis Lietuvos gyventojų turi lengvuosius automobilius, kurie ne itin gerai pritaikyti tolimoms kelionėms, tad renkasi nuomojamus mikroautobusus. Jų pagrindinis privalumas – kad į vieną transporto priemonę telpa nuo 7 iki 11 ir daugiau keleivių ir pakanka vieno vairuotojo, sumažėja kuro išlaidos, kelių mokesčiai ir kt., tad dažnai vos iki kelių dešimčių eurų parai atsieinantis nuomos mokestis atsiperka. Privalumas – kad išnuomojami naujausių modelių autobusiukai, kurie yra greitesni, taupesni, mažiau teršia aplinką ir t. t.

Automobilis darbo reikmėms

Vis dažniau automobiliai nuomojami darbo reikmėms. Automobilius savo darbuotojams nuomoja ne tik didelės ir garsios kompanijos, vis dažniau automobilių nuoma Kaune susidomi ir nedidelių vadybine veikla užsiimančių įmonių vadovai. Pasirinkus automobilį nuomotis, nereikia rūpintis kilometražu – galima važiuoti kur reikia ir kiek reikia. Antra – auto nuomos kompanija rūpinasi automobilio remontu, tepalų, padangų keitimu, technine apžiūra, tad įmonės darbuotojams nereikia gaišti savo laiko ir atlikinėti užduočių, kurios nėra tiesiogiai susijusios su užimama pozicija. Trečia, automobiliui nusidėvėjus, neprireikia rūpintis jo realizavimu, nes pasibaigus nuomos laikotarpiui automobilis tiesiog grąžinamas nuomos kompanijai. Privalumų yra ir daugiau, bet apie tai – kituose straipsniuose.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.