Krovinių pervežimas Klaipėdoje

Į Klaipėdos terminalą atplaukė ilgiausias konteinerinis laivas.

Į Klaipėdos terminalą atplaukė ilgiausias konteinerinis laivas.

Klaipėda, miestas, kuris yra tiesiog unikalus bei labai reikalingas mūsų šaliai. Dėl ko? Nes tai yra vienintelis jūrų uostas Lietuvoje, kuris išties kelia valstybės ekonomiką. Klaipėdoje yra įsikūrusios stambios logistikos kompanijos, kurios teikia krovinių pervežimas Klaipėdoje bei visoje Lietuvoje. Šiame mieste iš ties gerai turėti savo įmonę, kadangi klientų niekada netrūksta, o ir turėti ryšių jūrų uoste palanku, dėl transportavimo sąlygų. Juolab, kad nesenai Lietuva įstojo į laisvąją ekonominę zoną, tad tai reiškia, kad mes importuojame bei eksportuojame tikrai nemažus kiekius krovinių. Tai, kad Klaipėda yra LEZ statuse, išties pakėlė mūsų šalies ekonomiką bei sukūrė daugiau darbo vietų, tad krovinių pervežimas Klaipėdoje sparčiai išaugo.

Vien pradedant nuo to, kad vandens transportas išties yra pelningas, o daugelį žaliavų galime atsiplukdyti savo laivais, o dėl to, kad turime jūrų kelią galime pritraukti patrauklių investicijų. Juolab, kai dabar krovinių pervežimas Klaipėdoje siūlo inovatyvias paslaugas visiems partneriams, ypač atidarius naują terminalą, į kurį gali būti atplukdomos transporto priemonės, tad taip skatinama kitų gamintojų plėtra Lietuvoje, įvedant naujus modelius į šalies rinką. Negalima pamiršti ir to, kad logistikos kompanijos, kurios siūlo paslaugas Klaipėdoje, suteikia klientams visas įmanomas transportavimo rūšis. Tarkim, jei krovinys jūros kelius pasiekė mūsų šalį, tai vos jam išsikrovus galima jį gabenti į oro uostą ir iš ten jis keliauja į galutinį tikslą.

Krovinių pervežimas Klaipėdoje organizuojamas taip, kad jei krovinys nėra pasiimamas, jis yra saugomas sandėlyje, arba laisvame muitinės sandėlyje, kur krovinys yra saugomas pačių muitinės darbuotojų. Taip pat geros transporto kompanijos siūlo įvairias paslaugas, kurios susijusios su multimodalinių krovinių gabenimu, derinant gabenimą jūros, žemės, geležinkelio transportu. Dažniausiai kroviniai yra pristatomi numatytu laiku, jeigu kas yra ne taip, klientas yra informuojamas.

Taigi, Klaipėda miestas, kuriame yra įdėtos didžiausios mūsų šalies viltys, kadangi esant biudžetinei krizei, mūsų šalis sugeba išgyventi iš jūrų uosto. O Klaipėdos uostas kasmet pritraukia naujų investicijų, kuria darbo vietas, suteikia tikrai geras paslaugas verslo, transporto vystymuisi bei plėtrai, todėl jeigu Lietuva neturėtų Klaipėdos, vargu ar būtume apskritai stabili valstybė, kadangi neturime daug išteklių, tai paskutinė viltis yra bendradarbiauti su Skandinavijos šalimis per jūrų uostą.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.