Mikroautobusų nuoma populiari ir fizinių asmenų, ir firmų tarpe

mikroautobusų nuomaTransporto nuomos paslaugų populiarumas mūsų šalyje, nors ir negali lygintis su finansiškai stabilesnių bei naujovėms imlesnių užsienio valstybių lygiu, pastebimai auga. Tiesa, lengvųjų automobilių nuoma vis dar siejama su aukštesnės visuomenės grupės privilegijomis ar į šios paslaugos teikėjus kreipiamasi ieškant tinkamo transporto reikšmingos dienos paminėjimui. Mikroautobusų nuoma vertinama kaip praktiškesnis pasirinkimas tam tikrų iškilusių problemų sprendimui, tarkime – žmonių ar daiktų pervežimui. Ši paslauga populiari tiek tarp fizinių asmenų, tiek tarp įmonių.

Vienos nuomos bendrovės siūlo galimybę rinktis tarp skirtingų rūšių transporto priemonių, kitos orientuojasi į vieną nišą, tarkime – mikroautobusų nuomą. Klientai gali rinktis tarp mikroautobusų, besiskiriančių modeliais, pagaminimo metais, sėdimų vietų skaičiumi, variklio galingumu, kuro sąnaudomis. Pasirinkimą dažniausiai įtakoja tai, kokiam tikslui reikalinga mikroautobusų nuoma:

  • keleivių pervežimas tam tikrų progų ir renginių metu (vestuvių, jubiliejų, laidotuvių, seminarų, konferencijų ir panašiai).
  • keleivių ir jų bagažo vežimas ekskursijų bei tolimesnių išvykų metu ne tik Lietuvos teritorijoje, bet ir svetur.
  • kasdieniam darbuotojų nuvežimui į darbą/iš jo.

Epizodinė mikroautobusų nuoma atrodo visiškai suprantama – juk vienam kartui mikroautobuso nepirksi. Tačiau firmos sprendimas kasdien naudotis transporto nuomos paslauga, siekiant pasirūpinti darbuotojų patekimu į darbą, daug kam gali kelti abejonių. Ar ne geriau būti įsigyti nuosavą mikroautobusą? Tada pasirūpinti jo privalomaja technine apžiūra, civilinės atsakomybės draudimu, apsilankyti autoservise. Pasamdyti vairuotoją ir mokėti jam atlyginimą… Firmų vadovybė įvertina visas aplinkybes ir apskaičiuoja, kas joms labiau apsimoka. Jei įmonės veikla neturi tiesioginės sąsajos su transportu, jo nuoma tampa visiškai suprantamu pasirinkimu – nereikia sukti galvos papildomais klausimais, užtenka vien sumokėti sutartyje nurodytą sumą (ilgalaikės transporto nuomos kaina dažniausiai yra mažesnė).

Vairuoti mikroautobusą gali visi asmenys, turintys B kategorijos pažymėjimą. Tačiau reikia turėti galvoje, jog tai – didesnių gabaritų tranportas nei automobilis, tad pirmas kartas už jo vairo gali sukelti streso…Norint to išvengto, galima mikroautobusų nuoma kartu su vairuotoju. Tai – saugumo garantas ir galimybė visai grupei keliauti atsipalaidavus.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.