Paskola automobiliui įsigyti: ką turite žinoti apie sudaromas sutartis?

paskola automobiliuiTiems, kam reikalinga paskola automobiliui įsigyti, vertėtų kruopščiai peržiūrėti tiek kredito įstaigų, tiek ir lizingo galimybę siūlančių bendrovių sąlygas. Dabar transporto priemonių įsigijimo metu galima pasitelkti net ir paprastus vartojimo kreditus. Tačiau ekspertai pabrėžia, kad perkant automobilį išsimokėtinai, reikėtų itin kruopščiai įvertinti ir nustatytą metinę palūkanų normą. Taip jau yra, kad automobilius parduodančios bendrovės lizingo sutartis siūlo su sąlyga, kad bus mokamos ir palūkanos. Imant vartojimo paskolą automobilio įsigijimui, kartais galima išvengti tų milžiniškų palūkanų, nes kai kurios kredito bendrovės skolina pinigus dar pigiau nei lizingo bendrovės. Jeigu jums reikalinga paskola automobiliui, tai ją imkite tik kruopščiai įvertinę visus niuansus ir keliamas sąlygas.

Paskola automobiliui įsigyti gali būti imama ir internetu.

Dauguma kredito įstaigų dabar vengia laiko gaišimo, todėl visi vartotojai dabar gali skolintis internetu. Tam reikia tik susirasti kredito įstaigą, kuri siūlytų pakankamą paskolos sumą, ilgą skolos grąžinimo laikotarpį ir aišku – mažas palūkanas. Bet, jeigu jūs kreipsitės į automobilius parduodančias bendroves su sąlyga, kad pirksite transportą išsimokėtinai, tai neskubėkite pasirašyti jokių sutarčių. Jums reikia žiūrėti kokias įmokas tektų mokėti kiekvieną mėnesį. Tada tas mėnesines įmokas padauginkite iš mokėjimo laikotarpio ir sužinosite galutinę sumokamą sumą. Tokiu būdu sužinosite kiek permokėtumėte už automobilį, jeigu jį pirktumėte lizingo būdu.

Kas liečia paskolas automobilių įsigijimui, tai verta akcentuoti, kad kai kuriose įstaigose jos yra pigesnės, o taip pat kai kurios bendrovės skolina pinigus su galimybe skolas grąžinti per penkerius metus. Dėl ilgesnio įmokų mokėjimo grafiko jums susidarytų ir mažesnės mėnesio įmokos.

Dabar paskola automobiliui įsigyti išduodama ir su užstatu ir be jo, o taip pat būtinas ir kreditingumo vertinimas.

Kadangi pernai įsigaliojo tam tikros įstatymų pataisos, verta pabrėžti, kad tiek kredito įstaigos, tiek ir lizingo bendrovės dabar turi įvertinti klientų kreditingumą prieš sudarant sutartį. Jeigu kreditingumas bus prastas, tai jūs paskolos net ir su užstatu negausite iš jokios kredito įstaigos, o lizingo bendrovės taip pat atsisakys parduoti automobilį išsimokėtinai.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.