Transportą kelionėms nuomotis yra labai pigu

kelionesIeškote autobuso, kuriuo su nemažu žmonių skaičiumi galėtumėte leisti į pažintinę kelionę po Lietuvą ar net užsienį? Dabar autobusus nuomotis yra labai palankus metas, nes dauguma transporto nuomos įmonių yra nustačiusios gana mažas nuomos kainas. Jeigu jums norisi keliauti kuo pigiau, tuomet tučtuojau turėtumėte ieškote įmonių internete. Jos gali pasiūlyti labai modernų transportą, kuriuo keliauti bus viena malonumas. Žinoma, keliones planuojantiems organizatoriams pirmiausia derėtų kruopščiai pasidomėti įmonių keliamais reikalavimais. Tikrai nebus taip, kad įmonė paskirs transportą su vairuotoju ir jūs galėsite vykti kur tik norite. Viskas vyksta kiek kitaip nei galvojate.

Kelionės po Lietuvą ar užsienį kiekvienam kainuoja skirtingą sumą. Kokią sumą teks išleisit keleiviui – priklausys nuo kelionės ypatumų. Jeigu keliaujate su gana dideliu žmonių būriu, tuomet galite tikėtis, kad kaina vienam žmogui bus maža. Kodėl? jeigu autobuse yra užpildomos visos vietos, tai logiška, kad autobuso nuomos kaina dalinama būtent iš vietų skaičiaus. Tačiau, jeigu vis dėlto neužpildysite visų vietų, tuomet mažesnis keleivių skaičius turės pamokėti už tas vietas, kurios bus laisvos. Tad, pagrindinė taisyklė organizuojantiems keliones autobusu – būtina surinkti tiek žmonių, kad visos vietos autobuse būtų užpildytos maksimaliai.

Kaip bebūtų, kalbant apie žmonių skaičių, įmonės pabrėžia, kad jis negali viršyti leistinų ribų. Tai reiškia, kad autobuse turi būti tiek keleivių, kiek yra vietų. Įmonė tiesiog neleis vykti tokiam žmonių skaičiui, kuris yra nepriimtinas pagal KET. Vis tiek įmonės turi užtikrinti bent minimalų saugumą kelionės metu, o juk jokio saugumo nebūtų, jeigu nuomojamame autobuse kiti keleiviai turės stovėti visą kelionės laiką.

Taipogi naudinga žinoti tai, kad kelionės taškai irgi yra labai svarbūs kalbant apie nuomos kainą. Pigiau būtų apsieinama tuomet, jeigu visi keleiviai būtų paimti iš vieno taško. Patys pagalvokite kiek laiko tektų sugaišti, jeigu kiekvienas keleivis būtų paimamas nuo namų. Geriau jau sutarkite su keleiviais, kad sutartu laiku visi bus vienoje vietoje. Tai padėtų sumažinti autobuso nuomos kainą, nes būtų sugaištama mažiau laiko.

Šaltinis: https://www.nlbus.lt

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.