Transporto pirkimas lizingu – ne visada naudingas pasirinkimas

Be transporto šiais laikai neapsieina didžioji dalis žmonių, tačiau didžiausia problema yra tai, kad nauji automobiliai kainuoja ganėtinai daug ir jie sunkiai yra įperkami mažas pajamas gaunančių asmenų. Rinkoje yra naujų paslaugų teikėjų, kurie leidžia transportą įsigyti lizingu, o taip pat yra tokių kredito bendrovių, kurios skolina pinigus su turto įkeitimu. Ne visada automobilio pirkimas lizingu yra naudingas, nes viskas priklauso nuo pardavėjo. Tiesioginiai pardavėjai, kurie transporto priemonėmis prekiauja siūlydami lizingo galimybę, ne visada siūlo mažas palūkanas. Štai kodėl neretai įprasti kreditai internetu yra daug pranašesni nei lizingo paslaugos.

autolizingas

Automobilio pirkimas lizingu, paprastai tariant, reiškia, kad transportas perkamas išsimokėtinai. Tai yra bendrovės, kurios prekiauja automobiliais, o juos klientai gali įsigyti iškart sumokėdami visą sumą arba tiesiog kas mėnesį mokant įmokas. Mėnesio įmokų sumos priklausys nuo to, per kiek laiko ketinate automobilį išsimokėti visiškai. Kai kurie pardavėjau nustato labai trumpą išsimokėjimo terminą, todėl įmokos gali susidaryti milžiniškos. Taip pat reikėtų domėtis ir sutartyje nurodytomis palūkanomis. Taip, šie pardavėjai, siūlydami lizingo paslaugą, tuo pačiu ima ir palūkanas. Jos skaičiuojamos pagal automobilio vertę. Palūkanos imamos todėl, nes tai yra tarsi paskola, o už ją juk turi būti sumokamas mokestis. Blogiausia tai, kad ne visi pardavėjai tokių vartojimo lizingo paslaugų palūkanas nustato labai mažas – kai kurios yra didesnės nei įprastų kredito bendrovių siūlomų vartojimo kreditų palūkanos. Būtent todėl jums reikia domėtis kaip naudingiau būtų pirkti automobilį – lizingu ar imant paskolą.

Dabar visos paskolos internetu automobilio įsigijimui išduodamos vos per kelias dešimtis minučių. Trumpai tariant, kai kurios kreditų bendrovės gali pasiūlyti daug mažesnes palūkanas už tą pačią sumą, kuri nurodoma automobilį parduodančioje bendrovėje. Jeigu palūkanos kreditų bendrovėje yra mažesnės nei lizingo paslaugą siūlančioje įmonėje, tai jums reikėtų rinktis pirmąjį variantą. Tuo labiau, kad kai kurios kreditų bendrovės siūlo ilgesnį grąžinimo laikotarpį – tai jums padėtų lengviau atsiskaityti už įsigytą transportą. Visada siūloma atidžiau žiūrėti pardavėjo keliamus reikalavimus dėl automobilio pirkimo išsimokėtinai, nes ne visada jie būna naudingi.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.