Vestuves užsienyje organizuojančios poros turėtų labiau pasidomėti transporto nuoma

vestuves uzsienyjeTransportas yra viena didžiausių būtinybių organizuojant vestuves užsienyje, tačiau jokių žinių ir patirties neturinčios poros neretai pasirenka netinkamus vežėjus, kurie nulupa devynis kailius už transporto nuomos paslaugas. Jeigu jūs vestuvių šventę ketinate rengi kitoje šalyje, tai jums reikės pasirūpinti ne tik lėktuvo bilietais, bet ir automobiliais, kuriais teks važinėti iš vienos vietos į kitą. Renkantis vežėją, būtina pasidomėti visomis sąlygomis bei paslaugų įkainiais, o taip pat svarbu nepamiršti ir draudimo. Kitos šalyse teikiamos transporto paslaugos yra gana brangios, ir palyginus su Lietuvos vežėjais, jos gali kainuoti kelis kartus brangiau.

Planuojantiems vestuves ar kitą šventę užsienyje, pirmiausia reikėtų tinkamai išsirinkti šalį. Matote, kai kurie transporto nuomos paslaugų teikėjai leidžia pasinaudoti jų automobiliais ir kitose šalyse, bet aišku – kainos bus gerokai didesnės nei važinėjant Lietuvoje. Trumpai tariant, organizuojant vestuves užsienyje, jums reikėtų pasidomėti ar tos šalies transporto nuomos paslaugas teikiančios bendrovės ima didesnius mokesčius nei lietuviai. Pavyzdžiui, užsienio bendrovės gali reikalauti didesnių įkainių užsieniečiams, nes taip nereta pasitaiko ir Lietuvoje. Kai kurios privačios lietuviškos bendrovės transporto nuomos paslaugas teikia ne tik mūsų šalyje, bet ir svetur, todėl čia svarbu pasidomėti visais vežėjais – galbūt kitoje šalyje rasite lietuvių bendroves.

Nuomojantis vestuvinį transportą, reikėtų pabrėžti tai, kad kiekvienoje šalyje galioja skirtingi įstatymai, todėl turėkite galvoje, kad svetur jūsų gali pareikalauti ir automobilio draudimo. Tai reiškia, kad kitur gali būti reikalaujama įsigyti draudimą kelioms dienoms – tai apsaugotų nuo galimų nuostolių. Žinoma, užsienyje ir Lietuvoje bendrovės ir lobsta iš draudimo, nes jis nėra grąžinamas, jeigu grąžinamas transportas niekaip nėra sugadinamas, tačiau dėl šventos ramybės siūloma jį įsigyti kiekvienam.

Kitose šalyse transporto paslaugas teikiančios bendrovės ir privatūs asmenys nustato įvairius reikalavimus, todėl dar būdami Lietuvoje, būtinai išsiaiškinkite kokiomis sąlygomis galėtumėte išsinuomoti norimus automobilius, o taip pat pasidomėkite kaip vyksta rezervacijos procedūra, nes juk nenorėtumėte atvykę sužinoti, kad jūsų pasirinkti automobiliai jau yra išnuomoti kitiems žmonėms? Viską šiais laikai galite suderinti nuotoliniu būdu, tad tai darykite iš anksto.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.